سیاست مرجوعی و عودت

سیاست مرجوعی و عودت

سیاست مرجوعی و عودت

مجموعه گرین اسکین با بیش از ۱۴ سال سابقه همواره رضایت مشتریان و کاربران خود را در اولویت قرار داده.

محصولات فیزیکی ما توسط کارشناسان ما بررسی شده و سپس برای شما عزیزان ارسال می شود. با این وجود اگر کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا با اطلاعات داخل سایت مغایرت داشته باشد ، در صورتی که کالا در حالت اولیه باشد و برچسب شناسه کالا مخدوش نگردیده باشد تا ۳ روز بعد از تحویل، باز پس گرفته شده می‌شود . برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا ۳ روز پس از دریافت بسته ، با مای جی اس تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری کالا مرجوع گردد ، هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده مشتری می باشد.

در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد ، هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده مای جی اس می‌باشد.

 

نحوه‌ی مرجوعی کالا

در صورتی که کالای خریداری شده ، شرایط مرجوعی که در متن فوق ذکر شده را داشته باشد می توانید برای بازگرداندن کالا با مراجعه به صفحه تماس با ما با تیم ما در تماس اشید. 

جهت ثبت درخواست مرجوعی، مشخصات خود شامل شماره سفارش، شماره همراه و نام و نام خانوادگی را به کارشناس اعلام نمایید تا درخواست شما ثبت و بررسی شود. جهت بررسی درخواست مرجوعی، لازم است تصویر یا فیلم کالا را برای کارشناس ارسال نمایید و در صورت تأیید مرجوعی کالا ، زمان و نحوه بازگشت (نوع ارسال) آن با شما هماهنگ می‌شود.

 

نحوه‌ی بازپرداخت کالای مرجوعی

پس از دریافت کالای مرجوع شده طبق مراحل فوق و بررسی صحت و سلامت کالا ، کارشناس مای جی اس جهت دریافت شماره حساب شخصی که سفارش با آن نام ثبت گردیده است تماس گرفته و حداکثر ۷۲ ساعت وجه به حساب شما وریز خواهد شد.